Yüz yüze görüşmeler düzenlemenin mümkün olmadığı durumlarda, günümüzün teknolojik imkanlarından yararlanarak, online terapi hizmeti vermekteyiz.

 

 

Aynı odada bulunarak, temas halinde gerçekleştirilen bir psikoterapi süreci elbette ideal olandır. Ancak yapılan bilimsel araştırmalar, online terapinin de yüz yüze terapide olduğu gibi etkili sonuçlar verdiğini göstermektedir. Özellikle, danışanın/terapistin şehir dışı ya da ülke dışında olması durumunda, fiziksel açıdan engelleyici bir hastalık durumu ya da pandemi dönemi söz konusu olduğunda online ortam verimli bir seçenek olmaktadır.

 

Seans sıklığı, süresi ve ücretiyle ilgili belirlenen çerçeve, online seanslar için de aynı şekilde geçerlidir. Terapistinizle yapacağınız görüşmelerden fayda sağlamak, hem sizin istikrarlı çalışmanız hem de doğru müdahelelerin yapılması ile mümkündür. Bu sebeple, randevulaşılan saatte bağlantı kurmaya hazır olmanız, bağlantı kurduğunuz ortamın şartlarını mahremiyetinize özen göstererek hazırlamanız önem arz etmektedir. 

Online Kayıt Formu

Bilgilerinizi giriş yaparak sistemimize online kayıt olabilir. Uzmanlarımız tarafından incelendikten hemen sonra sizinle iletişime geçilecektir.