MONA GELİŞİM

Hayalimiz;

Duygu, düşünce ve davranışlarınızın farkına varabildiğiniz, bunların içsel dünyanızda nerelere temas ettiğini, nelerin yansıması olduğunu anlayabileceğiniz merak uyandırıcı bir yolculuğa çıkıyoruz.

Bu yolculukta, yolunuzun kesiştiği diğer bireylerin de iç dünyalarını anlamanız ve onlarla sağlıklı ilişkiler kurmanız için sizlere yardımcı olmak istiyoruz.

Bizim kendi yolculuklarımızda edindiğimiz, akademik, mesleki, kişisel birikimlerimiz gösteriyor ki; bu değerler, psikolojik açıdan sağlıklı, hayatından memnun, duyarlı, üretken, yaratıcı bir birey olabilmenin temelini oluşturuyor.

Amacımız;

Duygusal, bilişsel, bedensel, sanatsal alanlarda farkındalık sağlayan birey ve grup bazında çalışmalar düzenleyerek bu hayalimizi hep birlikte bir dinamizim içerisinde gerçekleştirelim istiyoruz.

Aile bireylerinin ihtiyaçları doğrultusunda; yaratıcılığı geliştirmeye destek olan çocuk oyun terapileri ve ebeveynli oyun grupları, kendinizle ilgili merak ettiklerinizi keşfedeceğiniz ergen ve yetişkin bireysel danışmanlık ve ebeveyn paylaşım grupları ile bu yolda birlikteyiz.

HEMEN İLETİŞİME GEÇ