UZMAN EKİBİMİZ

duygu karaer

Uzman Klinik Psikolog

Ergen ve Yetişkin Psikoterapisti

 

Psikoloji lisans eğitimini 2011 yılında Koç Üniversitesi’nde tamamladı. Daha sonra, Bahçeşehir Üniversitesi Klinik Psikoloji bölümünde, bağlanma güvenliği, kendilik algısı ve davranış problemleri arasındaki ilişkileri araştırdığı tez çalışmasıyla yüksek lisans derecesini aldı. 

 

ÖZGEÇMİŞİ

İREM AKIN

Uzman Klinik Psikolog

Çocuk ve Ergen Psikoterapisti

 

Cağaloğlu Anadolu Lisesi’nin ardından, Koç Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2011 yılında bitirdi. Klinik Psikoloji Yüksek Lisans derecesini Bahçeşehir Üniversitesi’nde “Problemli İnternet Kullanımının Duygu Düzenleme, Aleksitimi ve Dürtüsellik ile İlişkisi” üzerine yazdığı teziyle aldı.

ÖZGEÇMİŞİ ONLINE TERAPİ

RÜVEYDA İNCE ENGİN

Uzman Psikolojik Danışman

Ergen, Yetişkin, Çift ve Aile Psikoterapisti

 

2006 senesinde, Uludağ Üniversitesi ‘Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık’ bölümünde lisans, 2010’da ise İstanbul Ticaret Üniversitesi ‘Uygulamalı Psikoloji’ bölümünde yüksek lisansını tamamlayarak uzmanlığını almıştır.

ÖZGEÇMİŞİ ONLINE TERAPİ

H. SİMA KASEYKO

Uzman Klinik Psikolog

Yetişkin Psikoterapisti

 

Üsküdar Amerikan Lisesi’nden mezun olduktan sonra, 2018 senesinde Koç Üniversitesi’nde psikoloji lisans eğitimini bitirmiştir. Bahçeşehir Üniversitesi klinik psikoloji yüksek lisansı kapsamında psikodinamik yönelimli süpervizyon ve Özel Fransız Lape Hastanesi zorunlu stajını tamamlamıştır. 

ÖZGEÇMİŞİ

Dilan Hazar

Uzman Klinik Psikolog

Yetişkin Psikoterapisti

 

Lise eğitimini Saint Benoit Fransız Lisesi’nde tamamlayan Dilan Hazar, 2018 senesinde Sabancı Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden %100 başarı bursu ve yüksek onur derecesiyle mezun olmuştur. 

ÖZGEÇMİŞİ

ECE KURTOĞLU ERDOĞAN

Uzman Klinik Psikolog

Yetişkin Psikoterapisti

 

Psikoloji lisans eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi’nde, 2016 yılında, bölüm birincisi olarak tamamladı. Lisans eğitimi boyunca, Dr. Öğr. Üyesi Ayşe Meltem Budak Üstündağ’ın asistanlığını yaparak pek çok araştırmada görev aldı.

ÖZGEÇMİŞİ ONLINE TERAPİ

EDA TUNCA

Psikolog

Yetişkin Psikoterapisti

 

Psikoloji lisans eğitimini 2018 yılında İstanbul Okan Üniversitesi’nde başarı derecesi ile tamamlamıştır. Ardından Bahçeşehir Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programı’ndaki eğitimlerini tamamlamış olup şu anda tez aşamasındadır.

ÖZGEÇMİŞİ

Ahmet Serhan Sayım

Uzman Klinik Psikolog 

Çocuk & Ergen ve Yetişkin Psikoterapisti

 

Yeditepe Üniversitesi Psikoloji Bölümünü (İngilizce) %100 Burslu kazanarak, Yüksek Onur derecesiyle mezun oldu. Aynı zamanda Sosyoloji Bölümünü de Yan Dal yaparak bitirdi. Lisans tez çalışmasında ‘Üniversite Öğrencilerinin Bağlanma Örüntüleri ile Anneleriyle olan İletişim Biçimleri’ arasındaki ilişkiyi inceledi.

ÖZGEÇMİŞİ

Efsane KARAKOÇ ÖZTÜRK

Uzman Klinik Psikolog

Çocuk Psikoterapisti

 

Erasmus Öğrenci Değişim Programı ile Hollanda Katholieke Pabo Zwolle’da Pedagoji eğitimi almış ve 2014 yılında Marmara Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden mezun olmuştur.

ÖZGEÇMİŞİ